Copyright ©AblaArt
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i rozpowszechnianie moich prac bez mojej wiedzy i zgody!!!
Copyright ©AblaArt
Unauthorized copying and publishing my works are prohibited!!!

12 sty 2011

Opowieści Złotoustej Jagody

Najpierw chciałabym wam pokrótce przybliżyć temat "Opowieści Złotoustej Jagody".
Autorem tych opowieści jest Ewa Korczyńska, niesamowicie ciepła i przyjazna osoba, kochająca ludzi, dzieci, zwierzęta i chyba mogę śmiało powiedzieć... cały nasz dziwny świat! :) I też poprzez różnego rodzaju perypetie jakoś tak na siebie trafiłyśmy i Ewa poprosiła mnie o zilustrowanie jednej z jej książek dla dzieci, i to o niej właśnie dziś tutaj wspominam. Jej wydanie planowaliśmy już wiele miesięcy temu, lecz Ewa ciągle jest zbywana obietnicami, i tak za każdym razem... i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że wszyscy są książką zachwyceni lecz ciągle jest coś nie tak. Mnie pozostało tylko siedzieć i czekać cierpliwie na rozwój sytuacji, bo cóż począć... I tak siedziałam ukrywając przed całym światem istnienie tych ilustracji... ale czy jest sens? Może ich ukazanie - oczywiście zaledwie kilku z nich - jakoś rozkręci to co Ewa zapoczątkowała :) Kobieto o niezwykłym sercu, mam nadzieję że wybaczysz mi to że dziś je tu pokazuję? :)

Z pozdrowieniami dla rodziny Korczyńskich :) 

3 komentarze:

  1. Po takich pochwałach nie mogłabym protestować nawet gdybym chciała, a nie chcę! :)) Nie wiem czy zasługuję choćby na część tych ciepłych słów, ale... jesteś współautorką opisywanego dzieła ( w warstwie graficznej) i masz prawo pokazywać swoje śliczne ilustracje światu. Niech póki co grzeją serca choćby osób oglądających je na Twojej stronie. :)) Pozdrowienia od całej pozdrowionej rodzinki Korczyńskich! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze Pani robi! Książki nie czytałem, ale, po ilustracjach sądząc, jaka to ulga po tych japońskich kreskówkach. Pani tę Autorkę dopinguje, i poda kiedy wydana będzie! No, dla samych ilustracji kupię.

    OdpowiedzUsuń